اخبار

اعطای نشان عالی حاتم به طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

اعطای نشان عالی حاتم به  طرح ملی توسعه مشاغل خانگی
دومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) و هفتین گردهمایی بزرگ مسئولین دولت و مدیران بنگاه های برتر اقتصادی ایران با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجلس شورای اسلامی و شماری از دستگاه های اجرایی در قالب هفتمین گردهمایی بزرگ مسوولان دولتی و مدیران بنگاه های برتر اقتصاد ایران سه ‌شنبه 8 بهمن در مرکز همایش های بین المللی صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.
این رویداد کشوری با حضور حداکثری مسئولان نظام و مدیران دستگاه های اجرایی و برندهای برگزیده صنعت و اقتصاد ایران از ۳۱ استان کشور با محوریت بررسی ظرفیتهای موجود کشور برای برون رفت از تنگناهای اقتصادی امروز برگزار شد. در این جشنواره تمرکز بر محور ارزیابی نقش،‌ جایگاه و توانمندی های بالقوه و بالفعل سازمان-های ملی و نیز بنگاه های اقتصادی ایرانی در افزایش تولید ناخالص داخلی نسبت به معرفی مدیران ارزش آفرین کشور در بخش های داخلی و بین المللی اقدام گردید.
این جشنواره با حضورجناب آقای دکتر نهاوندیان معاون محترم اقتصادی رئیس جمهور ، جناب آقای شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،تعدادی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین ذیربط برگزار گردید.

در این جشنواره از برگزیدگان که صلاحیت و شایستگی ایشان در همراهی با کشور در مقاطع خطیر و حساس اقتصادی بر مبنای اسناد بالادستی و سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی بواسطه اسناد مثبته و مشاهدات عینی احراز گردیده بود، در قالب اعطای استوارنامه و نشان عالی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدردانی شد.
در این راستا طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در محور طرح های توسعه ای قابل قبول در سازمان‌ها با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار به عنوان پنج طرح برگزیده انتخاب گردیده و ضمن تقدیر از آن، نشان عالی حاتم (حمایت از تولید ملی) را دریافت نمود.

۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید