اخبار

توسعه مشاغل خانگی در مناطق دورافتاده استان ایلام

ایلام- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از توسعه مشاغل خانگی در مناطق دورافتاده استان ایلام با همکاری کمیته امداد و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، شکرالله شیرخانی ظهر دوشنبه در دیدار با مدیرکل کمیته امداد ایلام اظهار کرد: کمیته امداد در زمینه اشتغالزایی برای قشر بیکار جامعه از دستگاه های برتر و بسیار موفق استان بوده و هر ساله یک عملکرد عالی در این زمینه دارد.
وی بیان کرد: یکی از اقدامات بسیار موفق امداد در زمینه ایجاد اشتغال توسعه مشاغل خانگی بوده که عملکرد امداد در این نیز بسیار خوب بوده و ما هم اکنون در دورترین مناطق این استان خصوصاً مناطق روستایی شاهد مشاغل خانگی موفق امداد این استان هستیم.
وی با بیان اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره از برنامه های امداد در زمینه اشتغالزایی حمایت کرده است، تصریح کرد: بین این دستگاه و کمیته امداد همواره همکاری و تعامل بسیار خوبی وجود داشته است و همچنان آماده همکاری با امداد در این زمینه هستیم.
شیرخانی ادامه داد: هدف ما از اینگونه همکاری ها این است که مددجویان کمیته امداد بتوانند به یک قشر تولید کننده و فعال در این استان تبدیل شوند همچنان که تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته است.
۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید