اخبار

اختصاص 2500 سهمیه مشاغل خانگی در خوزستان


در طرح توسعه مشاغل خانگی دو هزار و ۵۰۰ سهمیه اشتغال به استان خوزستان تخصیص داده شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ،سرپرست اداره کل امور زنان و خانواده استانداری خوزستان گفت:طرح توسعه مشاغل خانگی با هدف تولید و توسعه کسب و کار همزمان با سراسر کشور در خوزستان نیز با مشارکت سازمان جهاد دانشگاهی استان در حال اجرا است.
وی افزود: توانمندسازی متقاضیان در قالب مشاوره و آموزش های کوتاه مدت مهارتی، آشنایی با نیاز بازار، کمک جهت تولید استاندارد و برندسازی محصولات، اتصال به بازار ها برای فروش محصولات خانگی از طریق پیشرانان و ایجاد فروشگاه های اینترنتی در مکان بازار های اینترنتی با تعرفه مقرون به صرفه از جمله اهداف این طرح است.
پارسافخر بیان کرد: در این طرح نیاز به مهارت خاصی نبوده و افراد متقاضی قبل از ورود به طرح، ارزیابی و استعدادسنجی شده و واجدین شرایط پس از گذراندن آموزش های تخصصی و کاربردی لازم از طریق پیشران ها به بازار های کسب و کار وصل خواهند شد.
مشاور استاندار خوزستان افزود: داشتن حداقل ۱۸ سال سن، بومی بودن استان محل ثبت نام، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی (افرادی که بیمه خویش فرما دارند منعی در ثبت نام ندارند) از شرایط ثبت نام است.
بیشتر بخوانید: پرداخت ۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات به طرح های روستایی اندیمشک سرپرست اداره کل امور زنان و خانواده استانداری خوزستان گفت: در طرح توسعه مشاغل خانگی، دو هزار و ۵۰۰ سهمیه اشتغال به استان خوزستان تخصیص داده شده است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.inhb.ir و انتخاب شغل مورد نظرشان، در طرح توسعه ملی اشتغال ثبت نام کنند.
۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید