اخبار

عزم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه برای توسعه مشاغل خانگی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با مسئولان دو موسسه مردم نهاد به منظور توسعه مشاغل خانگی و حمایت از تولید کنندگان گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به منظور تحقق شعار سال، رونق اقتصاد خانوار و حمایت از توسعه و ایجاد کسب و کارهای خرد و خانگی اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از ابرکوه، در راستای اجرا طرح ملی توسعه مشاغل خانگی صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر و دبیر پروژه مذکور، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد «نیک اندیشان بشارت» و مدیرعامل انجمن «سرو نگین بی همتای کویر» با هدف بررسی امکان همکاری های در حوزه توانمند سازی بانوان در طرح نامبرده، برگزار شد.
ناصر زارع در این جلسه اظهار کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی به منظور تحقق شعار سال، رونق اقتصاد خانوار و حمایت از توسعه و ایجاد کسب و کارهای خرد و خانگی اجرا می شود.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه خاطرنشان کرد: به منظور اجرا و پیاده سازی این طرح، جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد توسعه ای، واسطه ای و تسهیلگر مکلف به شناسایی، توانمندسازی (آموزش و مشاوره) اشخاص حقیقی و حقوقی و پایدارسازی مشاغل خانگی شده است.
در ادامه مسئولین موسسات مردم نهاد نیک اندیشان بشارت و سرو نگین بی همتای کویر آمادگی خود را جهت همکاری و مشارکت در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اعلام کردند.
گفتنی است ثبت نام متقاضیان در این طرح با هدف افزایش سهم مشاغل خانگی توسعه یافته در اقتصاد منطقه، ایجاد اشتغال پایدار، اتصال پایدار صاحبان مشاغل خانگی به بازار، توانمندی متقاضیان و کاهش وابستگی به تسهیلات، همچنان ادامه دارد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید