اخبار

تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر توسعه مشاغل خانگی با روش‌های نوین با محوریت راهبران شغلی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ،با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در نخستین نشست اعضای شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی تحول راهبردی این وزارتخانه، موضوعات دارای اولویت و اساسی و تحولی در حوزه فعالیت معاونت ها، سازمان‌ها، صندوق‌ها و بانک‌ها بررسی شد. به گزارش بازارکار، در این نشست در حوزه اشتغال، پیگیری کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ، حمایت از کسب و کارهای پر اشتغال از محل بند الف تبصره ۱۸ ، پیگیری موضوع اشتغال پایدار روستاییان و عشایر از جمله محورهایی بود که برآن تاکید شد
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، بر تقویت و توسعه فرهنگ تعاون و آموزش تعاونی‌ها تاکید کرد و گفت : توسعه مشاغل خانگی با روش‌های نوین با محوریت راهبران شغلی از محورهایی است که برآن تاکید داریم . به گفته وی، راهبران شغلی کسانی هستند که کل زنجیره را پوشش می دهند و کسب و کار خانگی را در یک زنجیره قرار می دهند.
عبدالملکی تصریح کرد: این الگو قبلا اجرا شده و تجربه موفقی در این حوزه وجود دارد، علاوه بر این به عنوان مسئول دبیرخانه شورای عالی اشتغال به دنبال یک تقسیم کار ملی در حوزه اشتغال هستیم که هر یک از وزارتخانه ها و دستگاه‌های اجرایی بتوانند سهم خود را در این حوزه انجام دهند.

۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید